HomeTaşımacılık

Our global network and full-service team of airfreight and expedited freight professionals are ready to help.
Güçlü partner ağımız ile iş birliği içerisinde güvenilir karayolu taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz.
Her zaman özel ihtiyaçları olan yük taşımacılığı projeleri için özel olarak tasarlanmış bireysel çözümler.
Büyük miktarda yükün rekabetçi fiyatlarla taşınması için en iyi alternatif.
İşletmenizin her zaman korunması için son teknoloji ürünü, tamamen güvenli bir depo sunuyoruz.
AEO statüsü ile gümrük belgelerinin ve eşyaların öncelik sırasına göre daha hızlı işlenmesini sağlıyoruz.
Her zaman özel ihtiyaçları olan yük taşımacılığı projeleri için özel olarak tasarlanmış bireysel çözümler.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Our company offers a comprehensive range of express, times and easy economy delivery services. We provide affordable postal.xxx

Hızlı işlemler

Zamandan tasarruf edin

Çıkış noktasından giriş noktasına kadar popüler bir ekiple hizmet verir. Hayatına hız katmak isteyen ve güvenli kargo hizmeti almak isteyenler bu yönteme başvurabilirler.

Uygun Fiyatlı

Paranızdan tasarruf edin

Yurtdışına kargo göndermek çoğu zaman gerekli fakat zahmetli bir iş olabilir. Firmamız bu engelleri kaldırarak en güvenli ve uygun fiyatlarla gönderim yapmanızı sağlar.

Gelişmiş Dünya Ağı

Küreselleşme

220 ülkede teslimat yapabiliyor, dünyanın en saygın tedarikçiler ile çalışıyor, 2000’den fazla dış ticaret firmasına hizmet veriyoruz. Amacımız lojistik maliyetlerinizi düşürerek sizi dünyaya taşımak.

Our team

Uygun Fiyatlı Uçak Kargo

Yurtdışına kargo göndermek çoğu zaman gerekli fakat zahmetli bir iş olabilir. Firmamız bu engelleri kaldırarak en güvenli ve uygun fiyatlarla gönderim yapmanızı sağlar. Yurtdışına ulaşması gereken tüm gönderileriniz için firmamızın hizmet anlayışından memnun kalacaksınız. Gelişmiş ara yüze sahip web sitemizde kargo hesaplaması yapabilir veya mevcut gönderilerinizi takip edebilirsiniz.

Uçak Kargo Paketleme Nasıl Yapılır?

Hızlı ve pratik bir taşıma sisteminden faydalanmak isteyenler için, uçak kargo çok kullanışlı bir seçenektir. Uçak kargo sayesinde kargo işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Uçak kargonun çok fazla tercih edilmesinde şüphesiz ki, hızı söz konusudur. Bu da uçak kargo paketleme nasıl yapılır sorusunun merak edilmesine neden olur. Çok fazla kişi bu hizmeti bilir ve uzun yıllardır kullanım sağlar. Sizde kargo işlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmek istiyorsanız, bunun için uçak kargodan faydalanabilirsiniz. Bu taşıma yolu sayesinde kargolarınız hızlı ulaştırılmasının yanı sıra, güvenli bir şekilde de ulaştırılır.
https://istegonderelim.com/wp-content/uploads/2022/05/547-2.jpg

Hakkımızda

İstExpress; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan İstExpress, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Çağrı merkezi

1-800-555-500

ve ücretsiz teklif alın

Bültene üye ol

[contact-form-7 id=”3192″ title=”Newsletter”]