Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $simple in /var/www/vhosts/istegonderelim.com/httpdocs/wp-content/themes/wheelco/framework/boldthemes_functions.php on line 1370

Deprecated: Required parameter $subtitle follows optional parameter $simple in /var/www/vhosts/istegonderelim.com/httpdocs/wp-content/themes/wheelco/framework/boldthemes_functions.php on line 1370
Yurt İçi Uçak Kargo Gıda Gönderimi – istegönderelim
 

HomeYurt İçi Uçak Kargo Gıda Gönderimi

Gıda Gönderimi

Yurt içinde olduğu kadar yurt dışına yönelik olarak da bazı ürünleri göndermeye gereksinim duyabiliyorlar. Hemen her türde ürünün yurt dışına belirli kurallar dahilinde gönderilmesi genel olarak olası olabiliyor.

Uçak Kargo
Yurt dışına ve Yurt içine uygun fiyatlı uçak kargo için hemen bizi arayın:

Yurt Dışına Gıda ürünlerinin gönderimleri mevzusunda insanoğlu birçok şeyi merak edebiliyor.İyi bir kargolama hizmetiyle en pratik biçimde yurt dışında birçok noktaya en sorunsuz halde kargolar gönderilebilir.

Gıda ürünlerinin taşımacılık sırasında herhangi bir şekilde zarar görmemesi bu noktada önemli olan hususlardan biridir. Firmamız, sunduğu üstün kalitedeki nakliyecilik hizmetleriyle her bakımdan besin ürünlerini istenilen herhangi bir noktaya rahatlıkla ulaştırabiliyor.

Dilerseniz kuru besin, içecek veya diğer ürünleri yurt dışı kargo ile birçok yere ulaştırılması mevzusunda bizlerden memnun kalacağınız destekler alabilirsiniz.

Yurt Dışı Gıda Gönderimi Fiyatları
Yurt dışı besin kargo ile ürünleri bir engel ve engelleme olmadan her zaman gönderilebilir. Onlara yönelik gönderim fiyatları ise değişim gösterebilir. Ürünleri sayıca miktarları, gönderim yeri ve ağırlıkları vb bazı unsurlar fiyatların bu noktada belirlenmesini etkiler.

Firmamızdan yurt dışına besin gönderimi konusunda hizmetler alırken fiyatlar hakkında da en net bilgileri edinmeniz mümkündür. Durum incelemesine nazaran sizlere ne türde bir tutara gereksinim olduğuna her türde bilgiyi sunarız.

Yurt Dışı Gıda Gönderim Süreleri
Yurt dışına meyve, et veya meşrubat gibi birbirinden farklı türlerde birçok gıda ürününün gönderilmesi mümkündür. Bu noktada merak edilenlerden birisi, ürünlerin karşı adrese ne sürede ulaşacağı oluyor.

Bu süreler ülkeye bakılırsa değişebilir sadece şayet uçakla besin gönderimleri yapılırsa alakalı süre oldukça daha kısa bir hale gelir. Hali hazırda firmamızda bu yönde bir nakliyecilik hizmeti veriyor.

Yurt Dışına Meyve Göndermek
Yurt dışına meyve yahut başka besin ürünlerinin gönderilmesi  birçok şahıs tarafınca isteniyor. Firmalar da birtakım hizmetleri doğrultusunda buna ihtiyaç duyabiliyorlar.

Doğru paketleme ve sıcaklık dengesinin sağlanması durumunda yurt dışına meyve gıdası gönderimleri de başarıyla yapılabilir. Firmamızla dilerseniz bu amaç doğrultusunda da görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt Dışı Gıda Gönderimi ve Mevzuatlara Uyumluluk
Yurt dışına besin ve özellikle içecek şeklinde ürünlerin gönderimleri hususunda devamlı yasal prosedürlere ve mevzuatlara bir uyum sağlanması gereklidir. Tüm süreçlerin başarıyla yönetilmesi noktasında bütün profesyonel destekleri istediğiniz her vakit firmamızdan alabilme şansınız vardır.

Yurt Dışı Gıda Gönderimi
Gönderilecek ürünün ilk önce bir markası ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından onaylı besin üretim sertifikası olması gerekmektedir. Bu belgeler olmadan sağlıklı bir kargolama yapmanız mümkün değildir.

Gönderilen kargonun faturası, markası, üretim sertefikası dışında raf ömrü ve ambalajı da önemlidir. Gönderilen ürün cam kavanozda ise bu ürünün kırılma olasılığı yüksektir istiflemede kargonun üzerine ne olursa olsun başka bir yük konulmaktadır bu da kargonuzun kırılma olasılığını arttırır bunun önüne geçebilmek için  kırılabilecek hassas ürünlerin sandıklanma yapılmalıdır. Bu durum maliyet açısından ayrım yaratabilir ama kargonun zarar görmeden gitmesi müşteri kaybınızı önler. Bozulabilir mamüller genel kargo haricinde soğuk zincir olarak ürünün ısı derecesine bakılırsa özel olarak ayarlanmış bölmelerde taşınmaktadır genel anlamda kargo ülkeye indikten sonrasında eğer soğuk  bozulabilir ürün olarak gitmişse bekletilmeden gümrük işlemleri başlatılır gümrükten çıkan malzeme tekrar donduruculu araçlarla taşınarak teslimat sağlanır.

Hakkımızda

İstExpress; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan İstExpress, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Çağrı merkezi

1-800-555-500

ve ücretsiz teklif alın

Bültene üye ol

[contact-form-7 id=”3192″ title=”Newsletter”]