Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $simple in /var/www/vhosts/istegonderelim.com/httpdocs/wp-content/themes/wheelco/framework/boldthemes_functions.php on line 1370

Deprecated: Required parameter $subtitle follows optional parameter $simple in /var/www/vhosts/istegonderelim.com/httpdocs/wp-content/themes/wheelco/framework/boldthemes_functions.php on line 1370
Yurt İçi Express Uçak Kargo Gönderimi – istegönderelim
 

HomeYurt İçi Express Uçak Kargo Gönderimi

Express Yurt İçi Uçak Kargo

Standart kargo gönderilerinizin yanı sıra, ülkemizde kısa sürede yahut aynı gün içerisinde teslim edilmesini isteyeceğiniz kargolarınız olabilmektedir.

Express yurtiçi uçak kargo hizmeti, aciliyeti olan gönderilerinizin olabildiğince hızlı ve hasar görmeden güvenli bir halde adrese ulaştırılması için tercih edilen bir kargo yönetimidir.

Express yurt içi uçak Kargo

Standart kargo gönderilerinizin yanı sıra, ülkemizde kısa sürede yahut aynı gün içerisinde teslim edilmesini isteyeceğiniz kargolarınız olabilmektedir.

Express yurt içi uçak kargo hizmeti, aciliyeti olan gönderilerinizin olabildiğince hızlı ve hasar görmeden güvenli bir halde adrese ulaştırılması için tercih edilen bir kargo yönetimidir.

Bu teslimat yöntemi bildiğimiz kargo işleyişinden farklı olarak havayolu ile ulaştırma sağlanılan bir hizmettir. Karayolu teslimatı ile ayrılan en önemli noktası, kargonuzun çabuk bir şekilde ulaştırılması ve bu dogrultuda tercih edilmesidir. Express yurt içi uçak kargo, özel taşımacılık kategorisinde ergonomik bir çözüm sunmuş olduğu ve her türlü ürünü taşıma kolaylığı sağladığı için, taşımacılıkta önemli bir rol oynamaktadır.

Bu ürün önemli bir evrak da olabilir, kimyasal bir sıvı ya da hediyelik bir eşyahut. Express yurt içi uçak kargo ile gidilecek adrese güvenle teslim edilebilir. Günümüzde express yurt içi tayyare kargo oldukca yaygınlaşmıştır.

Bu doğrultuda bir çok seçenek içinden seçilebilir ve tercih edilebilir olan 1983 yılından beri hizmet veren, kalitesi, hızı, güvenilirliği ve uygun fiyatlılığıyla bu güne gelmiş ExpressKargo , express yurt içi tayyare kargo yöntemiyle, yıllarca hizmet vermektedir.

Havayolu taşımacılığı hizmetleri nelerdir?

*Gönderim aciliyeti taşıyan eşyalar

*kıymetli kargolar

*Kısa sürede bozulabilen ürünler (bitki, besin vb.)

*İlaç, tıbbi ve medikal malzemeler

*Tehlikeli madde

*Cenaze ve nakil işlemleri

*Her tür ithalat ve ihracat ürünleri

*Isı hassasiyeti olan ürünler

belirttiğimiz kargolarınız için ExpressKargo ile ürünleriniz gidilmesi gereken noktaya güvenle teslim edecektir. Kimi zaman her şey yolunda gitmeyebilir ve uçuşu kaçırmanız durumunda ExpressKargo, kargonuzu aynı gün aynı yöne giden bir başka uçuş yöntemiyle gidilmesi gereken noktaya ulaştıracaktır. Kargonuzu havaalanına teslim ettiğiniz andan itibaren titiz ve duyarlı bir şekilde süreci takip eden ExpressKargo, ürününüzün herhangi bir hasar oluşması benzer biçimde durumların önüne geçecektir.

ExpressKargo, havayolu taşımacılığı kapsamındaki öteki hizmetleri;

– Deniz + hava veya karayolu+ hava (kombine taşımacılık)

– Havaalanından seçmiş olduğunuz bir diğer havaalanına,

– Havaalanından kapıya,

– Kapıdan havaalanına,

– Kapıdan kapıya,

Eğer express yurt içi tayyare kargo kapsamında teslim edilmesini istediğiniz küçük çaplı kargolarınızı ExpressKargo kapıdan teslim alıp, gidilecek noktaya ulaştıracaktır. Bireysel ya da kurumsal her türlü işletmelerin uygun fiyatlılık ve güvenilirlilik kapsamında kargolarını güvenle teslim edecekleri ExpressKargo, 40 yıla yakın tecrübeli bir hizmet anlayışıyla yanınızda olacaktır. Ayrıca 7/24 aktif satın alan hizmetleriyle kargonuzun her aşamasını takip edebilecek ve aklınıza takılan her sorunun cevabını bulabileceksiniz. ExpressKargo, sürdürülebilir hizmet ve sürdürülebilir data akışı sunarak, işlerini bir ekip çalışması olarak yürüttükleri profesyonel çalışanlarıyla sizi özel hissettirecek hizmetler sunmaktadır. EXPRESSKARGO müşteri memnuniyetinin ne kadar kıymetli olduğu bilincinde olan, müşterilerinin taleplerine ve problemlerına pratik çözümler bulma yoluna giden, işini hakkıyla yerine getiren çalışma arkadaşlarıyla size express yurt içi tayyare kargo hizmetlerini kalite bir halde verebilecek bir lojistik firması olarak hizmet verecektir.

Hakkımızda

İstExpress; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan İstExpress, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Çağrı merkezi

1-800-555-500

ve ücretsiz teklif alın

Bültene üye ol

[contact-form-7 id=”3192″ title=”Newsletter”]