Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $simple in /var/www/vhosts/istegonderelim.com/httpdocs/wp-content/themes/wheelco/framework/boldthemes_functions.php on line 1370

Deprecated: Required parameter $subtitle follows optional parameter $simple in /var/www/vhosts/istegonderelim.com/httpdocs/wp-content/themes/wheelco/framework/boldthemes_functions.php on line 1370
Hizmetlerimiz – istegönderelim
 

HomeHizmetlerimiz

Yurtdışı Uçak Kargo Gönderimi

Yurt dışı Uçak Kargo Gönderimi

Yurtiçi Uçak Kargo Gönderimi

Yurt içi Uçak Kargo Gönderimi

https://istegonderelim.com/wp-content/uploads/2022/05/Yurtdisi-Express-Ucak-Kargo-Gonderimi.jpg

Yurt dışı Express Uçak Kargo Gönderimi

Yurtiçi Express Uçak Kargo Gönderimi

Yurt içi Express Uçak Kargo Gönderimi

https://istegonderelim.com/wp-content/uploads/2022/05/Yurtici-Ucak-Kargo-Gida-Gonderimi.jpg

Yurt içi Uçak Kargo Gıda Gönderimi

Yurtdışı Uçak Kargo Gıda Gönderimi

Yurt dışı Uçak Kargo Gıda Gönderimi

Uçak Kargo Hizmetlerimiz
Yurt içi, Yurt dışı, Standart , Express Gönderimler

Gelişmiş Dünya Ağı

Küreselleşme

220 ülkede teslimat yapabiliyor, dünyanın en saygın tedarikçileri ile çalışıyor, 2000’den fazla dış ticaret firmasına hizmet veriyoruz. Amacımız lojistik maliyetlerinizi düşürerek sizi dünyaya taşımak.

Hızlı işlemler

Zamandan tasarruf edin

Çıkış noktasından giriş noktasına kadar popüler bir ekiple hizmet verir. Hayatına hız katmak isteyen ve güvenli kargo hizmeti almak isteyenler bu yönteme başvurabilirler.

Uygun Fiyatlı

Paranızdan tasarruf edin

Yurt dışına kargo göndermek çoğu zaman gerekli fakat zahmetli bir iş olabilir. Firmamız bu zahmetleri kaldırarak en güvenli ve uygun fiyatlarla gönderim yapmanızı sağlar.

Our team

Uygun Fiyatlı Uçak Kargo

Yurt dışına kargo göndermek çoğu zaman gerekli fakat zahmetli bir iş olabilir. Firmamız bu zahmetleri kaldırarak en güvenli ve uygun fiyatlarla gönderim yapmanızı sağlar. Yurt dışına ulaşması gereken tüm gönderileriniz için firmamızın hizmet anlayışından memnun kalacaksınız. Gelişmiş ara yüze sahip web sitemizde kargo hesaplaması yapabilir veya mevcut gönderilerinizi takip edebilirsiniz.

Uçak Kargo Paketleme Nasıl Yapılır?

Hızlı ve pratik bir taşıma sisteminden faydalanmak isteyenler için, uçak kargo çok kullanışlı bir seçenektir. Uçak kargo sayesinde kargo işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Uçak kargonun çok fazla tercih edilmesinde şüphesiz ki hızı söz konusudur. Bu da uçak kargo paketleme nasıl yapılır sorusunun merak edilmesine neden olur. Çok fazla kişi bu hizmeti bilir ve uzun yıllardır kullanım sağlar. Siz de kargo işlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmek istiyorsanız bunun için uçak kargodan faydalanabilirsiniz. Bu taşıma yolu sayesinde kargolarınız hızlı ulaştırılmasının yanı sıra, güvenli bir şekilde de ulaştırılır.

Hakkımızda

İstExpress; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan İstExpress, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Çağrı merkezi

1-800-555-500

ve ücretsiz teklif alın

Bültene üye ol

[contact-form-7 id=”3192″ title=”Newsletter”]