Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $simple in /var/www/vhosts/istegonderelim.com/httpdocs/wp-content/themes/wheelco/framework/boldthemes_functions.php on line 1370

Deprecated: Required parameter $subtitle follows optional parameter $simple in /var/www/vhosts/istegonderelim.com/httpdocs/wp-content/themes/wheelco/framework/boldthemes_functions.php on line 1370
Depolama – istegönderelim
 

HomeTaşımacılıkDepolama

Air cargo is any property carried or to be carried in an aircraft. Air cargo comprises air freight, air express and airmail.

DEPOLAMA

  Transfer yöntemlerinin hepsinde de göze çarpan ilk konu ‘depolama’ oluyor. Yurt içi ve ya yurt dışı fark etmeksizin taşıma da en önemli noktalardan bir tanesi olan depolama, gönderimlerin güvenli bir şekilde paketlenmesini,korunmasını, taşınmasını ve kolay bir şekilde takip edilme olanağı sağlar. Sağlıklı depolama sayesinde ürünlerin taşınması  da pratik güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

DEPOLAMA

Transfer yöntemlerinin hepsinde de göze çarpan ilk konu ‘depolama’ oluyor. Yurt içi ve ya yurt dışı fark etmeksizin taşıma da en önemli noktalardan bir tanesi olan depolama, gönderimlerin güvenli bir şekilde paketlenmesini,korunmasını, taşınmasını ve kolay bir şekilde takip edilme olanağı sağlar. Sağlıklı depolama sayesinde ürünlerin taşınması  da pratik güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. ‘İsteGönderelim’ ile depolama dair tüm  hizmetler ürünün özelliklerine(hacim, yapı, kütle vs), kullanıcıların isteklerine ve ihtiyaca bağlı olarak düzenlenir.

Depolama Nedir?

Depolama, gönderimi yapılacak  ürün ve ya yüklerin teslim alındıktan sonra muhafaza edilmesi ve ardından istenilen yerlere transferinin yapılması  üzere hazırlanmasıdır.

 ‘İsteGönderelim’ ailesinde depolar, gönderimi yapılacak ürünün ne kadarlık sürelerle muhafaza edileceğine ilişkili olarak belirlenir. Depo kavram olarak uzun süreli gönderimli ürünlerin muhafazası için kullanılır. Bunun yanında kısa süreli depolama noktalarına dağıtım/transfer merkezi, söz konusu olan bu süre daha da kısa ise bu depolama alanlarına aktarma merkezi denir. Transferde depolama konusu birçok farklı basamaktan oluşur. Transfer de  önemli yeri olan depolama konusu ,hem hizmetini sağlayanlar hem de ürünlerin sahibi olan; gönderimi yapacak olan firmalar  için oldukça kritiktir. Gönderilecek olan mal ve ürünlerin en doğru bir şekilde toplanması,depoya alınması, depoda geçirdiği süre boyunca en iyi şartlarda başarılı bir şekilde saklanması, transferin sorunsuz ve tam  zamanında gerçekleşmesi gerekir bu ayrıcalığa ‘İsteGönderelim’ farkıyla sahip olmanız mümkün.

Transferde Depolama Hizmetleri Nedir ve Nelerdir ?

Yurt içi ve ya yurt dışı transferinde depolama hizmetleri birçok farklı basamaktan meydana gelir. Depolama hizmetleri gönderilecek mal ve ürünlerin fiziki ve yapısal özelliklerine, depolanacağı toplam süresine bağlı olarak farklılık gösterir.Günümüze bakıldığında depolama hizmetine pek çok farklı sektör ihtiyaç duymaktadır. Bunlara örnek verilecek olursa tekstil, gıda, sanayi, e-ticaret vs sayılabilir. ‘İsteGönderelim’ ile bu birbirinden farklı sektörde depolama hizmetimiz bulunmaktadır. 

Depolama hizmetleri göndericiden mal veya ürünlerin teslim alınması ile başlayıp , ürünlerin yerleştirilmesi bu ürünlerin kontrol edilmesi ardından sayımlarının gerçekleştirilmesi ve son olarak nakliye gibi işlemlerinin ardından transferinin yapılmasını kapsamaktadır. ‘            İsteGönderelim’ ile bu  titiz hizmetler sayesinde gönderimi yapılan mal ve ürünlerin en hasarsız ve en güvenli şekilde taşınıp ve çok kısa bir sürede de transferi yapılmaktadır. Siz İsteyin yeter biz en kısa zamanda en güvenli şekilde depolayıp gönderelim. Tahmin edileceği üzere yurt içi veya yurt dışı transferde depolama hizmetleri, gönderimi yapılacak ürün ve malların muhafaza edilmesi kadar taşıma ve ulaştırmada da etkin rol oynar. Bu nedenle ‘İsteGönderelim’ ile transfer hizmetinin her alanında olduğu gibi depolama sırasında da ortaya koyduğu sistematik ve titiz  bir çalışmayla farkını ortaya koyar . Sistemli ve düzenli çalışmaların olmasıyla yüksek oranda verim elde edilmesi kaçınılmaz oluyor.

Transferde Depolamanın Önemi

Transfer konusunda depolama hizmetleri transferin en güvenli şekilde göndereminin yapılabilmesi adına oldukça öenmli bir yere sahiptir. Sistemli ve titiz bir çalışma ileyapılan depolama sayesinde ortaya çıkacak maliyetler ciddi ölçüde azalır. Bu sebeple tranferde depolama hizmeti; üretici, dağıtıcı ve tedarikçiler için de oldukça önemlidir. Depolama işinin herhangi bir basamağında yapılacak hata transferlerde aksaklık yaşanmasına sebep olacaktır. Ve böylesi bir durumda birçok farklı kurum ve kişi olumsuz etkilenir. Transferde depolama aynı zamanda, ürünlerin güvenli bir şekilde muhafaza edilmelerine de olanak sağlar. Depolama hizmetini önemli kılan bir diğer husus, gönderimi yapılacak ürünlerin ithalat ve ihracatının yapılmasıdır. Gümrük süreçlerinde gönderimi yapılan mal ve  ürünlerin korunduğu, sayıldığı, kontrol edildiği ve taşıma işlemine hazır bir hale getirildiği güvenli depolara ihtiyaç duyulmaması işten bile değil. ‘İsteGönderelim’ ile söz konusu olan bu işlemler sayesinde alıcı ve göndericiler,transferi yapılan ürünleri daha kısa sürede ve daha güvenli bir şekilde gerekli alanlara taşındığına şahit olur. Güvenilir, hasarsız ve süratli bir taşıma için ‘İsteGönderelim’ .

Hakkımızda

İstExpress; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan İstExpress, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Çağrı merkezi

1-800-555-500

ve ücretsiz teklif alın

Bültene üye ol

[contact-form-7 id=”3192″ title=”Newsletter”]