Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $simple in /var/www/vhosts/istegonderelim.com/httpdocs/wp-content/themes/wheelco/framework/boldthemes_functions.php on line 1370

Deprecated: Required parameter $subtitle follows optional parameter $simple in /var/www/vhosts/istegonderelim.com/httpdocs/wp-content/themes/wheelco/framework/boldthemes_functions.php on line 1370
Yurt İçi Uçak Kargo Gönderimi – istegönderelim
 

HomeYurt İçi Uçak Kargo Gönderimi

Yurt içi Uçak Kargo Hizmeti

Türkiye’de uçulan 55 şehre 24 saat kesintisiz en hızlı yurt içi kargo hizmeti sunulmaktadır. Kargo ya da gönderiniz havalimanından havalimanına verilen bu hizmet ile ilk tarifeli sefer ile varış noktasına iletilmektedir. Uçağın varışına istinaden gönderi alıcıya teslim edilir.

Yurt içi uçak kargo hizmeti

Türkiye’de uçulan 55 şehre 24 saat kesintisiz en hızlı yurt içi kargo hizmeti sunulmaktadır. Kargo yada gönderiniz havalimanından havalimanına verilen bu hizmet ile ilk tarifeli sefer ile varış noktasına iletilmektedir. Uçağın varışına istinaden gönderi alıcıya teslim edilir.

Yurt içi kargo ödemesi peşin yapılmakta olup karşı ödeme yoktur.

Gönderilerin paketlenmesi uçuşa uygun olmalıdır. Paketlemesi uygun olduğunda gıda ya da taze meyve sebze de taşınabilmektedir.

Yurt içi kargo gönderiminde taşınacak ürünün ebatları , ölçüleri ve muhteviyatı önem taşır. Fiyat tamamen bu doğrultuda şekillenir.

Yurt İçi Kargo Uçak Saatleri

THY yurt içi kargo servisi sayesinde , gün içinde Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna 24 saat kesintisiz servis alabilirsiniz.

Yurt İçi Kargo Gönderimi

Gönderiniz gerekirse adresinizden alınabilir. Gönderiler uçakların kargo bölümüne yüklenmekte olup varış noktasındaki kargo ofisinden teslim alınmaktadır.

Yurt İçi Kargo Uçak Filosu

Yurt içinde kargo uçuşları olmamakla birlikte, yurt içi gönderiler tarifeli yolcu uçaklarına yüklenmektedir. Yolcu uçaklarının kapasiteleri gittikçe artmaktadır. Hemen hemen tüm kargolar taşınabilmektedir.

Gönderiler uçuştan minimum 2 saat 120 dakika önce uçuşa hazır edilmelidir. Bu süre içinde teslim edilmez ise bir sonraki uçuşa teslim edilmektedir.

Uçak vardıktan hemen sonrasında gönderiler kargo teslim noktasına çekilir. Bu süreç gönderinin içeriğine göre 30 ile 60 dakika arasında olabilmektedir.

Kargoları teslim edilirken kimin alacağı belirtiliyor. Teslim alacak birey kimliği ile, firma adına ise ilgili firma tarafınca yetkili kılındığına dair yazılmış bir yazıyla gelmek zorundadır.

Yurt içi uçakla kedi köpek gibi evcil hayvan da taşınabilmektedir. THY yurt içi uçak kargo ile bozulabilir kargolar da taşınabilmektedir.

Hakkımızda

İstExpress; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan İstExpress, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Çağrı merkezi

1-800-555-500

ve ücretsiz teklif alın

Bültene üye ol

[contact-form-7 id=”3192″ title=”Newsletter”]