Hakkımızda

220 ülkede teslimat yapabiliyor, dünyanın en saygın tedarikçiler ile çalışıyor, 2000’den fazla dış ticaret firmasına hizmet veriyoruz. Amacımız lojistik maliyetlerinizi düşürerek sizi dünyaya taşımak.

Türkiye’nin Lider Yurtdışı Kargo Şirketi
2000+ müşteri – 220 ülkede teslimat – Global İş Ortaklıkları

istegonderelim; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

istegonderelim;  tarafından 2014 yılında kurulan İstExspress Lojistik A.Ş. bünyesinde yer almaktadır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 207 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan istegonderelim, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Yurtdışı kargo gönderiminde en yakın çözüm ortağınız olmayı hedefleyen İstExspress, sektörün gerektirdiği tüm ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap verebilen uzman kadroya sahiptir.

istegonderelim; son yıllarda e-ticaret şirketleri için giderek önem kazanan mikro ihracat işinde de müşterilerine sunduğu üstün pazaryeri çözümleri ile yükselişe geçmiştir. E-ticaret şirketlerine sağladığı teknik altyapı ile sepete ürün eklendiğinde anlık olarak adrese teslim kargo fiyatını hesaplatabilmektedir.

Uçak Kargo Nedir

Uçak kargo son yıllarda hem ülkemizde hem dünyada popüler hale geliyor. Kargosunun en kısa zamanda ulaşmasını isteyen kişiler, uçak kargoyu tercih ediyor. Hem yurt içine hem yurt dışına uçakla kargo gönderilebiliyor.

Denizle 1 ayda gidilecek yol, uçak kargo sayesinde 2 günde tamamlanabiliyor. Bu durum müşterilerin uçak kargoyu tercih etmesini sağlıyor. Ülkemizde birden fazla uçak kargo şirketi bulunuyor.

Uçak Kargo Gönderimi

Kargo sektörü her geçen gün büyüyor. Buna bağlı olarak uçak kargo firmaları da büyüyor. Acil evraklar uçak kargo sayesinde anında gönderilebiliyor. Çünkü paketleme esnasında herhangi bir bürokratik işlemle zaman kaybedilmiyor. Bu da zamandan tasarruf anlamına geliyor.

Deniz yoluyla giden kargolar zarar görebiliyor. Ancak uzmanlar, uçak kargonun en güvenilir taşıma yöntemi olduğunu söylüyor. Uçak kargo firmalarına internet üzerinden ulaşılabiliyor.

Hakkımızda

İstExpress; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan İstExpress, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Çağrı merkezi

1-800-555-500

ve ücretsiz teklif alın

Bültene üye ol

[contact-form-7 id=”3192″ title=”Newsletter”]